Siny bąbel pod językiem

Witam. Niecałe 2 tygodnie temu pod językiem zrobił mi się wypukły, ciemny, siny "bąbel" o średnicy ok. 5mm. Gdy naprężę język ten bąbel blednie i robi się przezroczysty. Nie boli ale czuję lekki dyskomfort i niepokoi mnie co to może być. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Prawdopodobnie jest to utrudniony odpływ śliny ze ślinianki podjęzykowej - nic groźnego,ale lepiej zgłosić się do stomatologa i on pomoże szybko sprawę rozwiązać.Samo nie przejdzie.