Siwiejące włosy u 25-latka

Witam. Dziś obcinam sobie włosy maszynką patrze a tam włos na mojej głowie jakby nie siwy ale pozbawiony całkowicie koloru jakby pusty do tego taki jakby grubszy od pozostałych. Nie wiem czy to siwienie czy co ?, Dodam że od 16 roku jem zdrowo,nie pije,nie palę. Jadłem masę witamin,warzyw jem około 2 kg dziennie.Mój ojciec zaczął siwiec w wieku 55 lat. Może to być taki jednorazowy wybryk organizmu ?. Co mam zrobić do jakiego lekarza się zgłosić ?. Czy ten proces można zatrzymać ? Jestem brunetem

Aleksander Ropielewski

Pojedynczy siwy włos nie jest powodem do niepokoju i nie należy się przejmować. W razie dalszych obaw sugeruję kontakt z dermatologiem.