Skacząca powieka u 23-latki

Czy to sla Dlaczego mozw drgac,skakac powieka mimo wapnia ,magnezu,fosforu i wit b12 w normie ? Skacze mi już chyba od 2 tygodni w jednym oku częściej a w drugim rzadziej ale co chwilę. I jezcze czasem pojedyncze mięśnie.a tu w łydce, a tu w udzie cos podskoczy. Tarczyca i cukier ok. Piwinnam sie martwic ze to coś poważnego? Czy może tak być na tle nerwowym? Jestem osobą nerwowa ogólnie a ostatnio trochę więcej stresów mam. (Nawet gdy nie "mysle" o moich stresach to mi drga) Ale nie wiem czy moze mi drgac od tego. Widoczne to jest w lustrze wiec nie w mojej głowie .pozdrawiam . 23 lata kobieta. U okulisty okej. Ciągle mi niedobrze ze stresu jak t O tym myślę że to objawy sla

Samoistne skurcze, mikimie powiek, występują dosyć często i nie są niebezpieczne. Ważny relaks, nawodnienie, suplementacja potasu i magnezu . Objawy nerwicowe, lękowe , mogą nasilać drgania powiek.
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna . Ważne objawy neurologiczne, ogólny stan zdrowia, sprawność, tryb życia i pracy, aktywność, nastrój, sen, .... Pozdrawiam i zapraszam