Skąd bierze się ropa w piersiach?

Witam.Mam pytanie-skąd bierze się ropa w piersiach? Miałam wycinanego ropnia z piersi 10.03.2017.Teraz znowu ropa nachodzi,ale tym razem wypływa na zewnątrz...Skąd to? Jak to wyleczyć? Jakie badania zrobić,żeby się dowiedziec?

USG piersi służy do badania zmian tego typu w piersiach. Piersi składają się z tkanki gruczołowej i wyprowadzających przewodów. Stad możliwość powstawania ropni.