Badania na poznanie przyczyny powstawania gruczolakowłókniaków w piersiach
Witam,mam pytanie odnośnie gruczolawłokniaków występujących u mnie w obu piersiach Miałam w sumie ich 7 i były usuwane w przeciągu około1,5roku .Mam wrażenie ,że jedne są wycinane to zaraz tworzą się nowe w miejscach bliskich tym wyciętych,ale nie jest to regułą.Obecnie na kontroli usg znowu wykryto u mnie dwa guzki (po jednym w każdej piersi).Mam 42 lata,urodziłam jedno dziecko ,nie palę i nie biorę hormonów a guzki się tworzą .Jakie badania mogłabym zrobić by wykryć przyczynę ich powstawania.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Gruczolakowłókniaki są zmianami łagodnymi i trudno znaleźć przyczynę ich występowania. Widocznie jest Pani predysponowana do powstawania takich zmian.