Skąd podczas miesiączki to dziwne samopoczucie?

Witam. Mam podczas miesiączki dziwne samopoczucie, mam ciągle lęki, straszne bóle brzucha i głowy. Nie mam na nic ochot, chce mi sie ciagle płakać. Wspomnę ze kilka dni przed i po też sie tak czuje. Nospa nie pomaga a na bol głowy pomaga tylko pyralgina i ibuprofen pabi. Raz mialam cisnienie 150 i pojechałam na pogotowie, tam dali mi lek zbijajacy cisnienie. Bylam takze u lekarza i powiedzial ze z sercem ok morfologia ok mocz takze. Tsh mam 2,626. Neurolog takze powiedzial z wszystko ok. Nie wiemcodalej

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne wskazana wizyta u ginekologa