Skąd te białe krosty na napletku?

Witam, mam 25 lat i mam następujący problem. Od kilku dni zaczyna mnie czasami i delikatnie swędzieć napletek w okolicy żołędzia, dodam że jest widoczne coś w rodzaju małego rozcięcia u góry napletka, oraz skóra napletka u góry w okolicy napletka jest szorstka z małymi kawałkami białego nalotu. Gdy chcę zdjąć napletek jest to dosyć uciążliwe i wiąże się z dużym bólem, przez co (też pewnie już psychicznie mnie blokuje) nie mogę ściągnąć. Po kąpieli (bądź w trakcie) mogłem zsunąć napletek bez żadnego bólu - do pewnego momentu... Dawniej gdy nie miałem takiego problemu miałem co prawda trudności ze ściągnięciem napletka - też wiązało się to z bólem, ale w całości nie mogłem go ściągnąć. Do jakiego lekarza powinienem pójść - oczywiście wolałbym pominąć wizytę osobistą u lekarza???

Witam serdecznie.

Niestety bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie. Najprawdopodobniej nakładają się u Pana na siebie  dwa problemy, pierwszy związany ze stulejką, drugi z infekcją. Oba wymagają leczenia. Zachęcam do wizyty u urologa, warto również skorzystać z pomocy dermatologa.
Pozdrawiam.