Skąpe włóknienie podpłucnowe na wysokości płatów dolnych

witam pary dni temu byłem w szpitalu objawy napadowa dusznosc i na karcie informacyjnej jest jedna rzecz której nie umiem zinterpretowac skape włóknienie podpłucnowe na wysokosci płatów dolnych czy to cos powaznego dodam ze zdjagnozowano przewlekłe zapalenie oskrzeli prosze o odpowiedz z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych, przebytych chorób itp aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza wypisującego ze szpitala. Bez dodatkowych danych można jedynie zgadywać.