Skąpe zmiany okołooskrzelowe

W przysrodkowych odc. Obu pluc skape zmiany okolooskrzelowe, wneki poszerzone, naczyniowe, sylwetka serca niespecyficzna.jak rozumiec ten opis rtg

Dzień dobry,

Opis rtg płuc jest mało precyzyjny. Warto poprosić o zdjęcie rtg w formie kliszy lub nagrane zdjęcia na CD (ma Pani takie prawo) i udać się do pulmonologa lub dobrego specjalisty chorób wewnętrznych celem oceny i w razie potrzeby wskazania dalszego postępowania.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz