Skąpe zmiany okołooskrzelowe
W przysrodkowych odc. Obu pluc skape zmiany okolooskrzelowe, wneki poszerzone, naczyniowe, sylwetka serca niespecyficzna.jak rozumiec ten opis rtg

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
Opis rtg płuc jest mało precyzyjny. Warto poprosić o zdjęcie rtg w formie kliszy lub nagrane zdjęcia na CD (ma Pani takie prawo) i udać się do pulmonologa lub dobrego specjalisty chorób wewnętrznych celem oceny i w razie potrzeby wskazania dalszego postępowania.
Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz