Skoki poziomu anty-CCP i brak poprawy pomimo leczenia

Witam mam 25lat zaczęłam leczenie w tamtym roku moje anty ccp wynosiło 460na 1mil po pół roku spadło do 140, następnie w tej chwili wynosi powyżej 500 na 1mil i na ta chwile leczona jestem terxanem2,5mg 10tabletek tygodniowo i niewiedzę żadnej poprawy konsultowałam sie z innym lekarzem nic nie zmienił a bule narastają dobrze jestem prowadzona czy mam szukać dalej innych specjalistów? Proszę pomożecie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Po ukończeniu terapii konieczna będzie wizyta kontrolna.