Skracanie się szyjki macicy w 23. tygodniu ciąży

witam, proszę o poradę. Jestem w 23 tyg. ciąży, moja szyjka 3 tyg. wcześniej wynosiła 37 mm natomiast na ostatniej wizycie, po zasugerowaniu lekarzowi, że mam silne bóle pachwin nocą mierząc szyjkę stwierdził poprzez usg 26mm. Jednak nie dostałam żadnych zaleceń, gdyż pan dr twierdzi, że dł. jest prawidłowa i nie ma się czym martwić. Czy faktycznie ma rację? Proszę o konsultację w tej sprawie. Może powinnam udać się jeszcze do innego lekarza, w celu weryfikacji...to moja pierwsza ciąża, stymulow

Witaminy w ciąży

Zawsze ma Pani prawod skonsultować się jeszcze z innym ginekologiem. Ale skoro rzeczywiście i tak długość szyjki macicy w tym okresie ciąży mieści się tak jak u Pani w granicach normy to nie ma powodu do niepokoju i trzeba zaufać ginekologowi prowadzącemu.