Skręcenie kolana i obniżenie piszczeli

6lat temu skręciłam kolano i od tamtej pory nie mogę normalnie funkcjonować (23lata), cały czas leczę/rehabilituję się. W ostatnim czasie miałam 2 zabiegi: I-uwolnienieBoczneRzepki; II-nawiercenieRzepki (osteochondroza rozwarstwiająca). Dalej rzepka blokuje się przy zginaniu (przeskoki), fizjoterapeuta wskazuje na obniżenie piszczeli i chyba źle przecięte troczki. Wszyscy lekarze(nfz/prywatnie) jakoś nie potrafią mi pomóc... już nie wiem co robić. (mogę przesłać video-zginanie tego kolana). Anna

Witam,
proszę wysłać mi na pocztę ten filmik oraz dokładny opis Pani leczenia.
Postaram się w miarę możliwości pomóc Pani.

Podrawiam