Skrócenie przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Przyjumję tabletki od kilku miesięcy ale w tym miesiącu po przerwie zamiast przyjąć tabletkę w czwartek przyjełam ją w środę (dzień za szybko). Co powinnam zrobić? Normalnie kontynuować przymowanie tabletek? Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, bez żadnych modyfikacji.