Skrzywienie kręgosłupa a podnoszenie ciężkich rzeczy

Witam. Od miesiąca jeżdżę do fizykoterapeuty, okazało się że mam skrzywienie kręgosłupa oraz uszkodzone kręgi szyjne. Terapeuta powiedział mi że mogę dźwigać do 5 kg, niestety jest to nierealne. Po ostatniej wizycie niestety się nadźwigałam i teraz nie mogę złapać oddechu - duszę się, jak mogę sobie pomóc? Kolejną wizytę mam dopiero w środę, nie wiem czy wytrzymam tak długo. Proszę o pomoc - Ewa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli odczuwa Pani duszność, proszę niezwłocznie udać się do lekarza!