Skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym

Dzień dobry mam 21 l. W lutym tego roku po prześwietleniu stwierdzono u mnie skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędzwiowo-krzyżowym. Odbyłam zabiegi zlecone przez neurologa, jednak ból spowodowany skrzywieniem nie ustawał. Nasilał się przy noszeniu torebki na prawym ramieniu. Od czasu wakacji bólu już nie odczuwam, jednak zaczęło mi doskwierać drętwienie naprzemienne obu rąk. Obejmuje ono rękę od ramienia do palców. Czy mogą być to objawy poważnej choroby,np. stwardnienia rozsianego? ://

Spokojnie. Celowe jest badanie NMR kanału kręgowego odcinka szyjnego kregosłupa i ewentualnie mózgowia.