Skrzywienie przyśrodkowych siekaczy

Dzień dobry! Dziś rano zauważyłem, że coś się stało z moim uzębieniem, dwa górne najbardziej przyśrodkowe siekacze, które wczoraj były ułożone prawidłowo, skrzywiły się tworząc kąt wklęsły, jeden z nich wyszedł też trochę bardziej do przodu. Różnica jest widoczna dla osób z mojego otoczenia, nie tylko dla mnie. Mam 20lat i 2 ósemki w górnym, z czego jedna jest w pełni wykształcona, a druga jest widoczna, ale nadal rośnie. Czy jeśli ją/obie usunę to jedynki wrócą na swoje miejsce?

Prawdopodobnie ma Pan mało miejsca na zęby 8 i pozbycie się ich jest wskazane.Dokładną diagnozę o co tak naprawdę chodzi można określić dopiero przy bezpośrednim badaniu i po analizie pantomogramu.Prawidłowe ustawienie zębów 1 bez pomocy ortodonty i chirurga stomatologicznego może się nie udać.