Skurcze i drętwienia kończyn

Dobry wieczor. Chcialam zapytac a w zasadzie otrzymac porade dotyczaca mojego problemu, ktory dotyczy skurczy i dretwienia. Otoz od jakiegos czasu dosyc czesto dretwieja mi lydki i stopy oraz czasem dlonie, zwlaszcza w nocy, w nocy takze czasem tak mnie bola lydki, ze nie moge spac a nawet budze sie przez to. Co mam robic by sie to zmienilo? Jestem aktywna zawodowo i sportowo. Ewentualnie jaki specjalista moze mi pomoc? Do kogo mam sis zglosic? Dziekuje i pozdrawiam.

Witam serdecznie
Proponuję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią do odpowiednich specjalistów i na kontrolne badanie. Nieuniknione jest badanie obrazowe kręgosłupa aby sprawdzić czy drętwienie nie wynikaze zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, oraz USG Dopplera.