Skuteczne sposoby na meteopatię dla 52-latka

Witam :) Moje pytanie dotyczy. skutecznych sposobów na meteopatie. Mam prawie 52 lata i od jakiś 2 lat cierpię w czasie dżdżystej, pochmurnej pogody na bardzo niemiłe samopoczucia. Objawia się to mrowieniem na rękach, ramionach i przedramionach oraz tłowiu, szumami w głowie, spadkiem reakcji, wyraźnym spadkiem koncentracji i zdolności myślenia. Nie jestem senny , ani bardziej rozdrażniony. Choruje przewlekle na nerki, choć od pewnego czasu mam wyniki moczu i krwi dobre. Poruszam się na wózku.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach metod domowych zmniejszać objawy meteopatii. Zdecydowanie warto byłoby jednak wykluczyć neurologiczne podłoże objawów. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą neurologiem w trybie planowym.