Skuteczność zabiegu zamykania naczynek laserem na napadowe czerwienienie się

Witam. Jestem chłopakiem i mam 18lat i od małego borykam się z pewnym problemem. Mianowicie są to czerwone policzki. Bardzo to nieładnie wygląda. Wystarczy nawet, że tylko się zaśmieje lub coś powiem i już burak. Po wysiłku fizycznym albo stresie to już w ogóle masakra. Próbowałem różnych kremów, tabletek ale bez skutku. Postanowiłem więc odkładać sobie na zabieg zamykania laserem. Wiem, że jest skuteczny. Czy to prawda, że efekt utrzymuje się na zawsze? Ile kosztuje ok. 1 zabieg? Dziękuję.

Witam należy udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, być może jest to trądzik różowaty. Skuteczność zabiegów laserowych jest bardzo duża. Należy zabiegi te wykonać w serii, a później powtarzać , lekarz określa ilość zabiegów , jest ona zależna od nasilenia problemu skórnego. Lekarz dobierze metodę leczenia przepisze odpowiednie preparatu doustne i do smarowania skóry, doradzi kosmetyki do stosowania na skórę.

Witam,
polecam zabiegi IPL, w przypadku rumieni zaleca się wykonanie około 3 zabiegów (660 zł). Nie jest prawdą, że efekt utrzymuje się na zawsze. W przypadku cery naczyniowej, zaczerwienienia mogą powracać ( nowe połączenia naczyniowe) lecz w osłabionym stadium. Pozdrawiam