Skuteczność żelu Epiduo na trądzik i blizny

Czy żel na trądzik "Epiduo" działa jeśli tak to ile muszę czekać na efekty czy ten żel usuwa też blizny i przebarwienia?

Żel Epi-duo jest bardzo skuteczny w słabo nasilonym trądziku grudkowo-krostkowym i zaskórnikowym. Efekty leczenia powinny pojawić się po 3-4 tygodniach stosowania. Niweluje on również przebarwienia i nieco spłyca blizny. Należy go stosować przez kilka miesięcy.

Witam, tak epiduożel jest skuteczny przy regularnym jego stosowaniu, po konsultacji lekarskiej.Efekty uzależnione są od rozległości problemu skóry. Bliz i przebarwień preparat nie usunie. Na blizny i przebarwienia stosuje się zabiegi u dermatologa lub w gabinecie medycyny estetycznej peelingów medycznych i lasera.