Skutki brania zastrzyków na ból kręgosłupa

Mam 29 lat od jakiegoś czasu miałem problemy z kręgosłupem dostałem zastrzyki i było ok 2 tygodnie temu się to powtórzyło znowu seria zastrzyków 10x0lfen 5x miligamma minął tydzień zacząłem się źle czuć zawroty głowy częste poranne bóle w klatce piersiowej uczucie słabości niskie ciśnienie i jak patrzę w jeden punkt to czuję że zaraz odlecę badania dobre trochę podwyższone próby wątrobowe

Chyba pora zadbać o kregosłup, regularne ćwiczenia rehabilitacyjune, wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, pływanie, gimnastyka.
Dbałość o zdrowy tryb życia i przcy, dietę! Unikać nadmiaru leków!
Ważny też dobry sen, odpowiedni materac.