Ból w klatce piersiowej, bóle głowy, sztywnienie karku, senność i osłabienie

Witam, mam 29 lat i ciśnienie 112/94 (dziś) i ból w klatce piersiowe, który można porównać do "zapadania się klatki", a generalnie ok 145/88-100. Od wielu lat mam bóle głowy, podczas których czuję sztywnienie karku, i łupanie w głowie. Jestem senna i osłabiona. Co mogę zrobić by poprawić swoje samopoczucie? Pozdrawiam, M

Wskazana pełna konsultacja Neurologiczna, Internistyczna
Obserwacja nadciśnienia tętniczego ? i może dalsze badania ;
Jaki tryb życia i pracy ? Warto zadbać o siebie , dobrą dietę i spokój
Nie palić
Pozdrawiam