Skutki odstawienia leku Interferon

Gdy mam złe wyniki i przerwe leczenie interferonem , jakie będą skutki ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie podano zbyt mało informacji, by stwierdzić jakie będą skutki przerwania leczenia interferonem. Mówiąc ogólnie skutkiem może być nawrót choroby podstawowej (w opisie nie ma informacji jakiej). O szczegółach proszę zatem porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie.