Skutki uboczne kawitacji ultradźwiękami

Witam! Prosze mi powiedziec jakie moga byc ogolne skutki uboczne kawitacji ultradzwiekami? Zgory dziekuje.

Witam Panią,

Peeling kawitacyjny przeprowadzony prawidłowo przez doświadczonego kosmetologa z uwzględnieniem przeciwwskazań jest zabiegiem bezpiecznym.
Tak więc przed przystąpieniem do zabiegu specjalista powinien przeprowadzić z Panią wywiad wykluczający ewentualne przeciwwskazania.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamaowicz.pl

Kawitacja ultradzwiękowa może być zastosowana w dwóch rodzajach zabiegu:
-peelingu kawitacyjnemy, jako bezbolesne oczyszczanie skóry
-kawitacji ultradzwiękowej do redukcji tkanki tłuszczowej.

Peeling kawitacyjny jest bardzo delikatnym zabiegiem, jesli jest dobrze przeprowadzony nie ma skutków uboczych.

W przypadku kawitacji ultradzwiękowej, którą rozbijamy tkanykę tłuszczową - w zalezności od mocy urządzenia i przebiegu zabiegu może wystąpić biegunka, bóle brzucha - jeśli zjemy pokarmy obfite w tłuszcze nasycone zaraz po zabiegu. Skutki uboczne związane są z poprawą trawienia dlatego zalecane jest stosowanie wyciągów z ostropestu np Sylimarol, unikanie tłuszczów nasyconych w diecie.
Jesli zalecenia są przestrzegane skutki ubocznie nie powinny wystąpić.

Pozdrawiam serdecznie
Paulina Dziedzic
www.piekna-naturalnie.pl

Dzień dobry,

Każdą tego typu procedurę poprzedza konsultacja ze specjalistą, który przed zabiegiem omówi przeciwwskazania i ewentualne skutki uboczne.

Pozdrawiam