Czy jest możliwość, że skóra potraktowana kwasami (AHA, PHA, i inne) się nie zregeneruje i wystąpią skutki uboczne?

Witam! Czy jest możliwość, że skóra potraktowana kwasami (AHA, PHA, i inne) się nie zregeneruje i wystąpią skutki uboczne? Czy kuracja kwasami to jedyny skuteczny sposób na pogrubienie skóry i profilaktykę przeciwzmarszczkową?

Dzień dobry, owszem przy zabiegach przeprowadzanych na niskiej jakości produktach i u osób nie doświadczonych zawsze istnieje ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, które również mogą wystąpić przy niewłaściwej pielęgnacji po zabiegowej przez klienta.
Istnieją inne metody pogrubiające skórę, nie są to jedynie peelingi chemiczne.

Pozdrawiam