Skutki uboczne po zakończeniu leczenia antybiotykiem Klacid

Witam, jestem po leczeniu antybiotykiem klacid, wponiedzialek wzielam ostatnia tabletke. Od dwoch dni mam problemy z blednikiem tzn. zawroty glowy przy jej ruchach i mdlosci. Nie potrafie dotknac palcem czbka nosa i trace rownowage, kiedy stoje prosto z zamknietymi oczami. W ulotce jest mowa o takich skutkach ubocznych, ale czy moge one sie ciagnac po zakonczeniu leczenia? Czy powinnam poczekac czy udac sie do lekarza?

Jeśli nie to bym pomyślał że to ślad po jakieś neutoinfection i mamy doczynienia z reakcją Herxheimera