Skutki uboczne stosowania psychotropów

Witam, Od 3 miesięcy biorę psychotropy (Pram)-najpier 0,5 tab., przez 1, a teraz 2 na dzień (rano). I od jakiś 2 tygodni czuję się jakbym nie była sobą, jakby ta osoba, która musiała zacząć się leczyć nie była mną tylko jakąś obcą mi osobą. Nie pamiętam wielu rzeczy sprzed kilku miesięcy, nie rozumiem teraz tych swoich wcześniejszych uczuć, bo czuję że ja to nie ja. Nie wiem czy zrozumiale napisałam. Czy to jest jakiś skutek uboczny tych leków?

W czasie przyjmowania leków mogą wystąpić objawy, jakie opisujesz, ale stopniowo objawy uboczne stają się łagodniejsze i poprawia się tolerancja leku, dzieje się to w ciągu kilku tygodni,trzeba cierpliwości!