Skutki zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Coś nie tak!  Na początku brania antykoncepcji (października  2013) nie miała żadnych skutków ubocznych  oprócz takiego skutku, że bolała mi głową tylko  przy 7dniowych przerwach, ale mysłam, że to  przez hormony jak zaczęłam brać w 8dzien  różowa tabletkę, to już głową nie bolała. Ale  sierpniu tego roku dostałam dziwnego zawrotu  głowy byłam u lekarza i powiedziała, że to przez  słońce pomyślałam, że chyba tak, bo sporo godzin  byłam na słońcu, więc unikałam słońca i było ok CD napisze

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji i nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz badań dodatkowych aby postawić diagnozę. Z Pani opisu wynika, że zawroty wystąpiły tylko jeden raz w przeciągu roku, dlatego podejrzenie, że spowodowane jest to przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych wydaje się być mało prawdopodobne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski