Słabe przyleganie plastra antykoncepcyjnego

Witam, używam plastrów Evra od miesiąca, zauważyłam zdejmując ostatni plaster, że pod jego brzegami zebrały się drobinki ubrań, stał się ubrudzony i nie przylegał a tak mocno jak w pozostałym miejscu, czy ma to wpływ na ochronę antykoncepcyjną.

Renata GrzechociĹska

Proponuję zapoznać się z ulotką producenta jaka powierzchnia plastra powinna przylegać, aby był skuteczny i ile czas może trwać takie "nieprzyleganie" aby jego skuteczność nie została zachwiana.