Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Słaby wzwód przy masturbacji i paleniu papierosów

Witam Mój problem pojawił sie od jakiegos tygodnia. Mam 18 lat, masturbuje się regularnie, 1-2 razy dziennie, do tego pale dużo papierosów. Mam osłabiony wzwód. Dochodze normalnie, ale niestety penis odmawia posłuszeństwa i nie staje zbyt mocno, co może być przyczyną? czy odstawienie papierosów i masturbacji pomoże? Prosze o odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Palenie papierosów to jedna z najgorszych krzywd, które możemy wyrządzić swojej sprawności seksualnej. Rzucenie palenia to świetny pomysł - zachęcam by zrobił Pan to jak najszybciej.
Czasami zaburzenia wzwodu mogą być spowodowane masturbacją w tym znaczeniu, że masturbujemy się nie wtedy, kiedy rzeczywiście mamy taką potrzebę, ale niejako z przyzwyczajenia. Naturalnym jest wtedy to, że pojawiają się problemy z silnym wzwodem.

By sprawdzić czy tak może być w Pana przypadku radzę ograniczyć masturbacje, do takich momentów, kiedy rzeczywiście będzie Pan odczuwał taką silną potrzebę. Jeśli trudno to określić, można spróbować ograniczyć ją do 1-2 razy tygodniowo.

Gdyby po jakimś czasie erekcja nadal była osłabiona warto zasięgnąć porady urologa lub seksuologa.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy