Ślad wolnego płynu międzypętlowo w miednicy a mięśniak macicy
Witam Jakiś czas temu byłam na USG brzucha, głownie chodziło o nerki. Pani która wykonywała USG ztwierdziła że mam mięśniaka na macicy i muszę iść do ginekologa, lecz w opisie Usg pisze poza torbielem na nerce że "Ślad wolnego płynu międzypętlowo w miednicy". Czy to oznacza że mam mieśniaka?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Być może nie ma opisu mięśniaka ponieważ było to badania jamy brzusznej. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.
Aleksander Ropielewski
Trudno mi to stwierdzić bez możliwości oceny badnia USG. Sugeruję kontakt z ginekologiem.