Ślady na plecach jak po ukąszeniu

Witam. Od pewnego czasu na moich plecach pojawiły się ślady jak po ukąszeniu. Po pewnym czasie następuje obrzęk a środek pęka i wypływa ropa z krwią. Po długim czasie zasklepia się rana ale pojawia się druga nowa. Jest to bardzo bolesne. Wokół ran stan zapalny. Byłam u chirurga zrobili nacięcie i założyli plastry,pobrali krew. Odebrałam wyniki i wyszło ze mam staphylococcus aureus czyli gronkowiec złocisty,szczep mrsa,patogen dodatni. Jak mam to leczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był zrobiony antybiogram? Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego nacięcie lub do lekarza rodzinnego.