Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ślady po gwałcie analnym

Witam Czy jest możliwe aby po gwałcie analnym bądź stosunku nie było żadnego śladu następnego dnia? Jestem mężczyzną oraz pewnego dnia upiłem się do nieprzytomności i mam takie obawy. Dodam, że następnego dnia mogłem bez problemu się załatwić oraz wsunąć sobie delikatnie palec w odbyt nie odczuwając żadnego bólu bądź podrażnień. Około miesiąca po wszystkim miałem świąd odbytu, który minął mniej więcej po tygodniu, aczkolwiek przez to moje myśli narastały. Czy to mogło mieć jakiś z tym związek?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Możliwe że nie odczuwał Pan żadnych dolegliwości na drugi dzień, wszystko zależy od anatomii oraz stosowania bądź nie odpowiedniego nawilżenia.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy