Ślinienie i wkładanie rąk do ust małego dziecka a ząbkowanie

Moja 2,5 miesięczna córka każdego dnia bardzo się ślini i wkłada całe rączki do buzi, czyżby szły ząbki.podaje jej w ciągu doby 3 krople Bobotic forte i wieczorem czopek paracetamol hasco 80 i wtedy ból mija. Smoczka nie toleruje może dlatego że karmie piersią

nie wygląda to na ząbki, raczej silna potrzeba ssania, może trzeba jednak spróbować smoczek np. kauczukowy, o anatomicznym kształcie . paracetamolu tez nie można tak ciągle dawać.