Słodki smak skóry powyżej pępka

Witam, ostatnio u mojego partnera w okolicy, między pępkiem a żebrami wyczułam językiem słodki smak. Chciałam zapytać czy mogą to być objawy czegoś poważnego. Zaznaczam że partner nie smarował się w tej okolicy żadnymi kremami ani nie pryskał perfumami.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się być wynikiem żadnych istotnych patologii. Nie ma powodów do niepokoju.

Lek. Tomasz Budlewski

Podaje Pani bardzo nie specyficzne objawy. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwe ustalenie dalszego postępowania.