Słyszenie głosów i krzyków przez 17-latka

Mój siedemnastoletni syn kilka dni temu zwierzył mi sie ze dziesje sie z nim od jakiegos czasu cos dziwnego, słyszy głos wołajacy go lub najczesciej gdy spi budzi go przerazajacy krzyk. Ma wrazenie ze to dzieje sie obok niego, czuje równiez czyjac obecnosc, czesto pyta czy był wołany. Rok temu próbował dwukrotnie popełnic samobójstwo ale lekarze stwierdzili ze wszystko jest ok. Nie bierze zadnych leków. Nie mieszka ze mna wiec trudno jest mi powiedziec jak sie zachowuje wsród otoczenia.Co jest?

Dzień dobry!

Konieczne jest zgłoszenie się z synem do Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.
Również wcześniejsze próby samobójcze są bezwzględnym wskazaniem do obserwacji psychiatrycznej oraz psychoterapii.

Pozdrawiam!