Spadek hemoglobiny w 26. tygodniu ciąży

Witam jestem w 26 tyg. ciazy i spadla mi hemoglobina. Wyjsciowa byla 12,3 a teraz mam 10,5. Biore tardyferon fol ale prawie nic nie skacze do gory. Co moge jesc zeby podniesc ta hemoglobine? Czy pol kieliszka czerwonego wina nie zaszkodziloby dziecku?

Oczywiście nie pijemy alkoholu w ciąży. Dużo żelaza jest w suszonych owocach (brzoskwinie, rodzynki, śliwki), zielone warzywa (brokuły, szpinak), fasola i mięso. Pozdrawiam