Spadek libido a cukrzyca

Mój partner choruje na cukrzyce (już od dawna). Jednak w ciagu ostatnich 2 lat jego libido drastycznie się zmniejszyło... Jest na diecie, je bardzo mało mięsa. Nie pracuje cieżko, wysypia się. Jak możemy sprawdzić co jest przyczyna spadku libido?

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa i postępować za jego wskazówkami. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie szczegółowych informacji, analiza dotychczasowej historii zdrowia i leczenia oraz aktualnych wyników badań, a także wykonanie dodatkowych.

Pozdrawiam!