Spadek libido, białe plamki na mosznie i penisie - co jest przyczyną?

Mam taką sytuację: Przez pół roku chodziłem ze stulejką, która uniemożliwiała mi odsłonięcie żołędzia. Więc postanowiłem to usunąć i czekam aktualnie na zabieg, i pozostało jeszcze 3 miesiące oczekiwania (ogólnie mam tę stulejkę od 10 miesięcy). Dwa tygodnie temu byłem u urologa z bólem lewego jądra i badanie wykazało, że mam powiększone lewe najądrze oraz pomniejszone jądra. Zapisał mi leki: Olfen S75, Diosminex oraz jakiś antybakteryjny i wirusowy na drogi moczowo-płciowe. Po lekach mi było lepiej, lecz po prawie 3 tygodniach poczułem jakby ktoś na parę sekund przepuścił przez moje lewe jądro prąd i czułem lekki ucisk przez parę godzin plus czuję ból (tak jakbym miał siniaka) w podbrzuszu. Więc postanowiłem sprawdzić spermę.

Aktualnie wygląda tak: dużo żółtego półpłynnego lepkiego płynu z białymi kluchami. Nazajutrz też sprawdziłem i było tylko mało tego płynu bez tych białych kluch. A 3 dni temu miałem normalną spermę. Dużo białego okrytego płynem. Dodam że trzonek od 4 dni mnie czasem może zaswędzieć plus pojawiły się na penisie i mosznie białe plamki. Od wizyty u lekarza czuję ogromny spadek aktywności seksualnej, gdzie kiedyś byłem gotów do akcji praktycznie parę razy dziennie, a teraz raz na tydzień. Co mam robić?

Radzę w takiej sytuacji ponownie skonsultować się z urologiem, u którego był Pan 2 tygodnie temu. Trudno mi stwierdzić co aktualnie się dzieje bez bezpośredniego badania. Być może w chwili obecnej doszło po antybiotykoterapii np. do zapalenia grzybiczego lub być może zakażenie powróciło. Zapewne będzie konieczne włączenie ponowne farmakoterapii, może też np. wykonanie posiewu spermy. O wszystkim zadecyduje urolog po bezpośrednim badaniu.