Spadek poziomu bHCG u 29-letniej kobiety

Dzień dobry, co może oznaczać spadek hcg? pierwszy raz jak robiłam badanie to wynik miałam 9,a po 4 dniach wynik jest 4. jak to mam rozumieć? dziękuję za pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik poniżej 5 wyklucza ciążę, powyżej 25 jest wynikiem pozytywnym. Wszystko co jest pomiędzy jest wynikiem wątpliwym. Takie incydentalne podwyższenie poziomu nie ma znaczenia.

Pozdrawiam.