Spadek poziomu krwinek białych u osoby po raku pęcherza

Mam 2,2 białych krwinek. Leczę się u hematologa 6 lat. Pierwszy raz gdy sie zjawiłam to miałam 3,4. Po 6 latach ciągle mi spada. Proszę o odpowiedz co należy robić aby wynik się poprawił. Dziękuję za odpowiedz. Informuję, że w 2010 roku miałam raka pęcherza i jestem po operacji i wlewach.

To zbyt mała ilość danych, aby móc postawić diagnozę. Mówi Pani, że leczy się Pani u hematologa. Proszę zadać mu te pytania. Osobie, która zna Pani historię i wszystkie wyniki.

Za mało wiem o "całokształcie" Pani choroby i obecnego stanu zdrowia , aby móc powiedzieć coś konkretnego!!! Proszę zadawać te pytania hematologowi prowadzącemu!!! zż