Spadek poziomu TSH i planowanie ciąży

Dlaczego spada mi poziom TSH ? Moje wyniki to : 10-07-2014 TSH=3,5 uIU/ml, 07-10-2014 TSH = 1,90 uIU/ml, 07-11-2014 TSH = 1,75 uIU/ml , 11-12-2014 Tsh = 0,61 uIU/ml. Ok 4 mies. temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i biorę Pregne Plus dla kobiet planujących zajść w ciąże. Mam guzy tarczycy . Biopsja z 15-10-2014 r. wyszła : Zmiana łagodna bez cytologicznych cech złośliwości. Pani endokrynolog powiedziała, że tsh mieści się w normie więc jest wszystko w porządku.Nie biorę leków na tarczycę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, wynik TSH są prawidłowe. Może Pani spokojnie starać się o dziecko. Pozdrawiam.