Spadek wagi podczas stosowania tabletek Naraya Plus

witam, od roku biore tabletki antykoncepcyjne naraya plus i od tego czasu schudlam ze 100kg na 86. czy pod wplywem tabletek moje hormony mogly sie w jakis sposob unormowac? dodam ze w tym czasie przestawilam sie na wode niegazowana i moze ze wzgledu na brak czasu ograniczylam troche jedzenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu lekarz określi wpływ tabletek. Proponuję także udać się do lekarza rodzinnego, po dokładnym przeanalizowaniu diety lekarz określi czy konieczne jest wykonanie dodatkowych badań.