Spirulina a karmienie piersią

Czy moge jesc spiruline podczas karmienia piersia??jaka jest zalecana dawka??dziekuje bardzo za odpowiedz.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Spirulina jest suplementem diety, a co za tym idzie jej wpływ na dziecko podczas karmienia piersią nie został zbadany. Dlatego też zaleca się unikanie tego typu substancji (o których wpływie nie mamy wiedzy) podczas całego okresu karmienia piersią.