Co można jeść podczas karmienia piersią 4-tygodniowego dziecka?

Witam. Mam pytanie odnosnie tego co mozna jesc podczas karmienia piersia. Antosia ma 4 tyg a ja juz sama nie wiem co tak naprawde moge jesc, jakie warzywa, owoce, przekaski i w ogole. Kazdy mi radzi co innego. Z gory dziekuje za odpowiedz

Pani dieta powinna się opierać na zasadach zdrowego żywienia - obecnie uważa się, że dieta kobiet karmiących nie powinna ograniczać żadnych produktów podstawowych (jak warzywa kapustne) lub mieć charakteru eliminacyjnego profilaktycznie - wykluczać należy tylko te produkty, po których stwierdza się negatywną reakcję u dziecka.
Polecam zapoznać się z poradnikiem dotyczącym karmienia piersią przygotowanym przez Polskie Towarzystwo Gastroenerologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci:
http://www.1000dni.pl/bundles/app/front/docs/poradnik-karmienia-piersia-2016.pdf?v=482491b