Co wyeliminować z diety podczas karmienia piersią?

Co powinnam wyeliminować podczas karmienia piersią ? Nie jem kapusty cebuli oraz warzyw strączkowych oraz owoców cytrusowych mimo to synek cierpi na kolki. Czy powinnam zrezygnować z nabiału ? Czy woda lekko gazowana moze mieć wpływ na jego brzuszek ? Kiedy staram sie ograniczać jak najwiecej , maleje mi ilośc pokarmu. Proszę o radę.

Może powinna pani. Podać dziecku enzym poprawiający trawienie Dellikol. A może on ma wzmożone napięci mięśniowe a nie kolki.