Spłycenie lewego kąta przeponowo-żebrowego i widoczne pola płucne
mam 36lat od 2 tygodni mam kaszel wybralam się do lekarz p. Doktor przepisała leki prócz tego badanie RTG.wynik Spłycenie lewego kąta przeponowo-zebrowego.widoczne pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych.Sylwetka serca w normie.Co to znaczy?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania może wskazywać na stan zapalny w obrębie lewego płuca. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego celem rozszerzenia diagnostyki.