Spłycenie lewego kąta przeponowo-żebrowego i widoczne pola płucne

mam 36lat od 2 tygodni mam kaszel wybralam się do lekarz p. Doktor przepisała leki prócz tego badanie RTG.wynik Spłycenie lewego kąta przeponowo-zebrowego.widoczne pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych.Sylwetka serca w normie.Co to znaczy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na stan zapalny w obrębie lewego płuca. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego celem rozszerzenia diagnostyki.