Pola płucne bez zagęszczeń, przepona i kąty przeponowo-żebrowe wolne

Witam, Mam 18 lat miałem odmę po lewej stronie o wielkości 2,5cm zmalała do 6mm i mnie wypisali ze szpitala. Miałem zrobić prześwietlenie płuc tydzień po wyjściu ze szpitala - zrobiłem a opis brzmi: Pola płucne bez zagęszczeń. Przepona i kąty przeponowo-żebrowe wolne. Sylwetka serca w normie. Chciałem zapytać czy to znaczy że już nie mam tej odmny? Bo tam gdzie ją miałem to w tym miejscu nieraz Mnie zaboli.. Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Taka mała odma może sama się wchłonąć. Opis świadczy o tym że u Pana cała się wchlonęła.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

W opisie RTG nie ma nic na ten temat. Konieczne jest obejrzenie zdjęcia. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.