Spore żylaki u 25-latka

Witam mam spore żylaki na lewej nodze , mam 25 lat i nie czuje ich ale są bardzo brzydki duże i czy istnieje możliwosć pozbycia się ich bez operacji czy jest jakas mała szansa? jeśli tak to jaka.gdzie mogę szukać pomocy.Najprwdopodobniej żylaki są genetyczne brat ma dziadek miał , ciocia ma itd. Pozdrawiam Marek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pan duże żylaki, właściwie nie ma możliwości wyeliminowania ich metodami zachowawczymi. Pozostaje leczenie zabiegowe. Sugeruję konsultację z chirurgiem naczyniowym, który oceni żylaki oraz wdroży dalsze leczenie.