Sposoby na depilację zbędnego owłosienia u mężczyzny

Witam, mam takie pytanie, co mogę zrobić, żeby nie mieć owłosienia bujnego na brzuchu? np. ogolić, bądź wyrwać włosy i wodą utlenioną 12% przemyć? tylko boję się, ze będę miał krosty, albo skóra będzie mi schodziła, i czy to pomoże na pozbycie się włosów z brzucha ( jestem mężczyzną kulturystą i przeszkadza mi w ładnej sylwetce) bo prawdopodobnie woda utleniona niszczy włosy i cebulki, nie wiem ile w tym prawdy, dlatego pytam, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Witam , jeśli jest ołosienie w kolorze ciemnym polecam depilację laserową. W przeciwnym razie pozostaje depilacja woskiem , maszynką jednorazową- przy pojawieniu się krostek polecam maść z neomycyną np. trybiotic bez recepty. Lub można zastosować krem do depilacji.